032 / 74 34 375    |         |

Vodič autobusu Prevádzka Trenčín + Prevádzka MHD Trenčín

Slovenská autobusová doprava Trenčín, akciová spoločnosť

Miesto výkonu práce: Slovensko
okres Trenčín
Trenčín
Zlatovská cesta 29
91137

Kontaktná osoba:
Beáta Berová
Referent personálneho oddelenia
personalne@sadtn.sk
Súhlas so spracovaním osobných údajov
tel.: +421326569261, +421911311159

Základná mesačná mzda a ďalšie odmeny (brutto)
- 685 € za mesiac

Dátum nástupu:
- Ihneď

Dátum pridania ponuky:
- 28. 7. 2021

Dátum poslednej aktualizácie:

Pracovný a mimopracovný pomer:
pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:
- Doprava

Náplň (druh) práce
- Preprava cestujúcich z/do zastávok určených platným cestovným poriadkom príslušnej linky
- Obsluha elektronickej pokladne (výdaj cestovných lístkov)
- Poskytnutie pomoci pri nástupe a výstupe telesne postihnutým a chorým osobám
- Kontrola platnosti preukazu na zľavu z cestovného, prípadne preukazu na bezplatné cestovanie

Ponúkané výhody
- Cestovné výhody zamestnancov a rodinných príslušníkov
- Príspevky na dôchodkové doplnkové sporenie
- Práca v stabilnej spoločnosti
- Elektronické stravné lístky DOXX nápojové a diéty v plnom rozsahu
- Elektronické stravné lístky DOXX ako bonus za čerpanie dovolenky
- Služobný mobil
- Stravovanie za výhodné ceny
- Základná mesačná mzda a ďalšie odmeny (brutto): 685,- € + nadstavbová zložka mzdy a príplatky v zmysle platnej Kolektívnej zmluvy (priemerná hrubá mesačná mzda vo výške 1 272,- €)

Pracovné podmienky
Práca na zmeny: turnusová práca

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe
- bez požiadavky na odbornú prax

Ďalšie požiadavky:
Vodičské oprávnenie:
Skupina D

Dĺžka praxe
Hľadáme záujemcov o prácu pre prevádzku Trenčín aj z regiónov:
- Bánoviec n/Bebravou ( Malá Hradná, Veľká Hradná, Dubodiel, Svinná,
Trenčianske Jastrabie, Trenčianske Mitice, Mníchova Lehota, Dežerice,
Horňany, Bobot, Motešice, Petrova Lehota, Neporadza, Bánovce n/Bebravou ) Požadujeme: VP sk. D, KKV sk. D, Doklad o psychickej spôsobilosti, Výpis z registra trestov

Údaje o zamestnávateľovi

Obchodné meno:
- Slovenská autobusová doprava Trenčín, akciová spoločnosť

Právna forma::
- Akciová spoločnosť

IČO::
- 36323977

Internetová adresa:

Telefón:
- +4216569261

Charakteristika::
Spoločnosť SAD Trenčín, a. s. patrí k najvýznamnejším autobusovým dopravcom v SR.
Hlavnou činnosťou je poskytovanie výkonov v prímestskej doprave v regiónoch Myjavy, Nového Mesta nad Váhom,
Trenčína, Ilavy, Považskej Bystrice a mestskej dopravy v mestách Trenčín a Nové Mesto nad Váhom.
Autobusy spoločnosti ročne prepravia viac ako 19 miliónov cestujúcich, vykonajú viac ako 17 miliónov kilometrov
a flotila predstavuje 314 vozidiel. Spoločnosť pravidelne investuje do modernizácie a bezpečnosti vozidiel
a moderných technológii pre zvýšenie komfortu a kvality poskytovaných služieb.

Adresa:
- Zlatovská cesta 29
91137 Trenčín
Slovensko