032 / 74 34 375    |         |    

Logotype
12.07.2022

Mimoriadne autobusové spoje na Púť na Skalke n/V 17.7.2022

Smer Trenčín - Skalka n/V

Odchod Smer Skalka n/V - Trenčín Odchod
Trenčín, aut. st. 8:00 8:45 9:45 Skalka, rybník 12:30 13:15
Trenčín, Hasičská 8:03 8:48 9:48 Zamarovce, kult. dom 12:32 13:17
Trenčín, OLD Herold 8:06 8:51 9:51 Trenčín, Orechové 12:34 13:19
Trenčín, Orechové 8:08 8:53 9:53 Trenčín, OLD Herold 12:36 13:21
Zamarovce, kult. dom 8:10 8:55 9:55 Trenčín, Hasičská 12:39 13:24
Skalka, rybník 8:13 8:58 9:58 Trenčín, aut. st. 12:42 13:27

 

Smer H. Súča - Skalka n/V Odchod     Smer Skalka n/V - H. Súča Odchod
Horná Súča, nám. 8:45     Skalka, kláštor 12:30
Horná Súča, mlyn 8:46     Skalka n.Váhom, č.d.3 12:31
Dolná Súča, Repákovci,rázc. 8:48     Skalka n.Váhoj, aut. st. 12:33
Dolná Súča, Kamienka 8:50     Skalka n.Váhom, Hejdiš 12:35
Dolná Súča, nám. 8:54     Hrabovka, rázc. 12:36
Dolná Súča, RD 8:55     Dolná Súča, RD 12:37
Hrabovka, rázc. 8:56     Dolná Súča, nám. 12:39
Skalka n.Váhom, Hejdiš 8:58     Dolná Súča, Kamienka 12:40
Skalka n.Váhoj, aut. st. 9:00     Dolná Súča, Repákovci,rázc. 12:42
Skalka n.Váhom, č.d.3 9:01     Horná Súča, mlyn 12:44
Skalka, kláštor 9:04     Horná Súča, nám. 12:47

 

Smer Nemšová - Skalka n/V Odchod     Smer Skalka n/V - Nemšová Odchod
Nemšová, žel.st. 9:00     Skalka, kláštor 12:30
Nemšová, nám. 9:01     Skalka n.Váhom, č.d.3 12:31
Nemšová, Ľuborča 9:03     Skalka n.Váhoj, aut. st. 12:33
Nemšová, Ľuborča, RD 9:04     Skalka n.Váhom, č.d.23 12:34
Nemšová, Kľúčové, RD 9:05     Skalka n.Váhom, Újazd 12:36
Nemšová, Kľúčové 9:06     Nemšová, Kľúčové 12:38
Skalka n.Váhom, Újazd 9:08     Nemšová, Kľúčové, RD 12:39
Skalka n.Váhom, č.d.23 9:09     Nemšová, Ľuborča, RD 12:40
Skalka n.Váhoj, aut. st. 9:11     Nemšová, Ľuborča 12:41
Skalka n.Váhom, č.d.3 9:12     Nemšová, nám. 12:42
Skalka, kláštor 9:15     Nemšová, žel.st. 12:45