042 / 43 26 321    |         |    

Logotype
18.02.2016

Nová aplikácia mojbus.sk pre cestujúcich SAD Trenčín, a.s.

Spoločnosť SAD Trenčín neustále zvyšuje kvalitu a informovanosť cestujúcich. Veľkým krokom bolo spustenie novej webovej aplikácie, ktorá cestujúcim prináša všetky aktuálne informácie a to v reálnom čase.

Už sa vám stalo, že ste boli v meste, a nedajbože v cudzom, a potrebovali ste sa rýchlo dozvedieť, kedy vám ide autobus alebo kde máte najbližšiu zastávku? Museli ste sa opýtať okoloidúcich, ísť priamo na stanicu alebo zastávku, aby ste to zistili? Museli ste čakať na váš spoj, no keby ste dopredu vedeli presný čas, mohli ste si spraviť nákup alebo sa ísť naobedovať?

Od dnes je pre vás jednoduché získať tie správne informácie. Stačí použiť aplikáciu mojbus.sk vo vašom mobile a ste v obraze. Informovanosť je totiž nevyhnutnosť a v dnešnej modernej dobe to platí dvojnásobne.

Spoločnosť SAD Trenčín v spolupráci s Trenčianskym samosprávnym krajom vám prináša novú aplikáciu, ktorá vám dá všetky potrebné informácie a ešte omnoho viac. Nová aplikácia má uľahčiť cestovanie a poskytovať všetky aktuálne informácie o spojeniach, momentálnej polohe autobusu, presnom čase odchodu a príchodu, i prípadnom meškaní. „Táto aplikácia prináša veľa nových informácií, s ktorými už dopravca dlhodobo pracuje, ale dnes ich vďaka tejto aplikáciu môže zverejniť aj cestujúcim. Je to pre nás naozaj veľký krok smerom k cestujúcim a stávame sa voči nim ešte viac otvorení. Vzhľadom na región, v ktorom žijeme a kde je doprava veľmi intenzívna, sa, žiaľ, stáva, že dochádza k rôznym dopravným kolíziám, ktoré ako dopravca nemôžeme ovplyvniť.

Ak chcete túto webovú aplikáciu používať stačí vo vašom mobile zadať www.mojbus.sk a už máte všetky informácie k dispozícií. Jej použitie je jednoduché, sama vás navedie na to, čo potrebujete vyhľadať. Môžete si zvoliť konkrétnu zastávku alebo lokalizáciu najbližšej zastávky, a, samozrejme, odchod a príchod autobusu. Informuje vás aj o aktuálnom dopravnom spojení medzi určenými autobusovými zastávkami, teda aj možnom omeškaní v dôsledku dopravnej nehody, alebo inej udalosti v cestnej premávke.

Využite novú aplikáciu www.mojbus.sk vo vašom telefóne a cestujte ešte pohodlnejšie.